Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde se pokusím přeložit FAQ z oficiální stránky (pro hráče co neumějí anglicky)

1.Jak získám rudu?

Zabíjením Rock Monsterů v dolech v Kelan Village

2.Jak získám peníze(Goldy) jako nováček?

Prodáváním rudy obchodníkovy (Props Shopkeeper) u vchodu do Kelan Village(u vrchního vchodu)

3. Jak získat jiný druh rudy(ore), hlíny(clay) nebo dřeva(wood)?

Tyto materiály můžete sbírat na různých sběrných místech. Koukněte na http://wl.igg.com/guide/guide.php?acid=73 pro zjištění pozicí těchto sbězných míst a druhu materiálu jaký tam můžete nalézt.

4. Jak můžu sbírat materiály a jak můžu použít vysavač(Vacuum cleaner) aby automaticky sbíral?

Klikni na sběrné místo každé čtiři minuty pro posbírání zdrojů. pokud si přeješ sbírat zdroje automaticky , přetáhni vysavač (Vacuum cleaner) do "Special" slotu (pod zbraní) a klikni na sběrné místo. vysavač bude automaticky sbírat každých pět minut

5. Jak získám rybářský prut? jak získám vysavač (vacuum cleaner)?
K získání prutu, můžeš buď splnit úkol "Let's make up!" ve Welling village, nebo si ho můžeš vyrobit přes "manufacturing system"(výrobní systém - vyrobit ve stanu)
Kvůli vysavači musíš splnit úkol "Elf's Tear" v Holy Village.

6. Jak si zlepším životní dovednosti jako Alchemie, Těžba(mining), Sběr(Collection), Kácení(cutting) a Rybaření(Fishing) ?

Dříve než tyto dovednosti můžete začít trénovat, musíte se je prvně naučit skrze úkoly. Po naučení dovedností je můžete trénovat sbíráním surovin na určitém místě. Alchemii trenujete pomocí "Compound" (vezmete dvě a více věcí a namatláte je do sebe.. ně)

7. Jak můžu bojovat na automatiku?

Jdi do Welling village a splň ukol "Grandma's Special Soup Ingredients" (najdete babku u kotliku xD pokud to teda nezměnily ) k získání dálkového ovladače. najděte si místo kde chcete automaticky bojovat , dvakrát klikněte na ovladač pro nastavení boje. Je doporučeno takto bojovat na místech kde mají monstra menší level než je ten tvůj. (můžeš být i několik hodin mimo PC a farmit surovyni ktere z tech monster padají... pokud chcete do lokací kde by vás po několika minutách automatického boje zabily, vemte si hodně jídla a nastavte si na ovladači i vyživování xD )

8. Jak získat výzbroj?

některé části se dají koupit v obchudcích ve vesnicích. Alchemií může získat vybavení které se nedá koupit(v obchodech)...  Můžeš zvíšit šanci uspěchu(na malím levelu je jen pramalá šance že to udělá to co chceš xD ) tím že zvíšíš svůj level v Alchemii

9. Jak mám rozdělit zkušenostní body ?

Ve hře jsou 4 různé vlastnosti. Každá schopnost má svoje výhody. Koukni se na http://wl.igg.com/guide/guide.php?acid=34&aid=21 pro více informací ohledně rozdělování zkušenostních bodů

10. Jak se na začátku hry dostanu z výletního parníku?

Promluv si s kapitánem a hra se přesune do další scény

11. Co když si zapomenu vzít stan zpět, když sem ho někde položil?

Pokud ste si někde zapoměly stan, stačí na něj kliknout v inventáři pravím tlačítkem Myši. Pokud to nefunguje, můžeš se zkusit odhlásit a znovu přihlásit. Pokud z nějakého důvodu stan přestal fungovat, můžeš si promluvit s Astrologian pro získání dalšího stanu.

12. Jak mám vědět kolik mám zrovna peněz?

Pokud přesuneš kurzor na "commerce icon" v pravé horní liště, ukáže ti to kolik máš peněz. Můžeš to zjistit i tak že otevřeš inventář a koukneš se nad Staty své postavy.

13.Jak zavřu stánek který jsem otevřel?

Dvojklikem na jméno stánku otevřete jeho nastavení. Odtamtud ho můžete zavřít.

 

zatím je to vše... (je tam přes 80bodů a já nemám moc času xD)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

8. Jak získat výzbroj

(Žbléé, 1. 10. 2011 21:07)

Kecy, prdy, mašličky xD vybavení vytvořené pomocí alchemie se prodává velmi často v obchodech... -.-

Re: 8. Jak získat výzbroj

(Scorpio185, 9. 12. 2011 16:00)

to máš sice pravdu.. ale najdou se i dobrý kousky co v obchodě nenajdeš xD - http://wlodb.com